PURION 2000 OTC
Dostupné skladem
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
✓ Spolehlivá kvalita ✓ Přístup k náhradním dílům ✓ Více než 15 let zkušeností ✓ Potravinářská nerezová ocel
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – Vyrobeno v Německu od roku 2006
Společnost PURION GmbH od roku 2006 vyvíjí a vyrábí v Německu vysoce kvalitní UV-C dezinfekční zařízení. Firma je symbolem dlouhé životnosti, efektivní techniky a spolehlivé úpravy vody na nejvyšší úrovni.
Jako oficiální distribuční partner nabízí UV Concept nejen přístup k osvědčeným systémům PURION, ale také odborné poradenství, individuální návrh a osobní podporu – od výběru až po uvedení do provozu.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Mit Lebensdauerüberwachung
- Automatische Laufzeitmessung der UV-C-Lampe
- LED-Anzeigen für Status und Voralarme (Grün/Gelb/Rot)
- Einfache Bedienung ohne manuelles Zählen
Mit Sensorüberwachung
- Permanente Überwachung der UV-C-Leistung
- LED-Anzeigen zur Leistungsintensität (Grün/Gelb/Rot)
- Sofortige Erkennung von Verschmutzungen oder Leistungsabfall
- Optimale Kontrolle ohne zusätzlichen Aufwand
Mit Magnetventil
- Permanente Überwachung der UV-C-Leistung
- LED-Anzeigen zur Intensität (Grün/Gelb/Rot)
- Automatische Abschaltung bei Leistungsabfall
- Stromloses Magnetventil schützt auch bei Stromausfall
- Maximale Effizienz und Benutzerfreundlichkeit
Zařízení PURION 2000 je k dispozici v elektroleštěné nerezové oceli. Používá se k dezinfekci pitné vody pro průtoky až do 2000 l/h a přenos (nebo také zákal) vody minimálně 90 % na cm. Použité UV zářiče se vyznačují dlouhou životností, vysokým dezinfekčním výkonem a nízkou spotřebou energie. Napájení je zajištěno 230 V/50 Hz nebo 110 V/60 Hz.
Kompaktní konstrukce umožňuje snadné a beznástrojové vyjmutí lampy a její výměnu například na konci životnosti zářiče. Pro účely čištění lze křemennou ponornou trubici také demontovat nebo namontovat bez použití nářadí. Voda, která má být ošetřena, protéká skrz pouzdro a je cíleně vedena podél křemenné ponorné trubice, ve které je lampa namontována. Malá tloušťka vodního filmu pouze 7,5 mm, což je vzdálenost mezi výstupem UV světla na povrchu křemenné trubice a vnitřní stěnou pouzdra, zaručuje optimální pronikání vody UV světlem.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | PURION 2000 |
| Durchsatz | 2.000 l/h pitné vody |
| UVC-Transmission | 90% T1 cm |
| Wassertemperatur | 8 °C až 40 °C |
| Reaktor | Nerezová ocel 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1" |
| Dichtung | FPM |
| Dimensionen (L x B in mm) | 578 x 42 |
| Flanschabstand | 500 mm |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10 000 h |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Dosis | 400 J/m² |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 48 W |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bar |
Interessante Beiträge zu PURION 2000 OTC
Průvodce UVC dezinfekcí: Vše, co potřebujete vědět - Pitná voda
Zažijte výhody UVC dezinfekce: Bez chemikálií, efektivní a udržitelná – pro bezmikrobní a bezpečnou pitnou vodu v každé domácnosti.
Číst víceInstalační schéma úpravy vody: Přehled
Objevte klíčové prvky schématu úpravy vody a jejich význam pro čistou pitnou vodu.
Číst vícePURION dezinfekční zařízení: Efektivní úprava vody pro bezpečnou pitnou vodu
PURION UVC-dezinfekční zařízení zajišťují chemicky nezávadnou a efektivní dezinfekci pitné vody. Ať už pro domácnosti nebo větší aplikace – jsou snadno instalovatelné, nenáročné na údržbu a poskytují spolehlivou hygienu s maximální bezpečností.
Číst více
Weitere Produkte im Vergleich mit PURION 2000 OTC
PURION 2000 OTC
Dieses Produkt
|
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|---|
| Spotřeba energie | — | — | — | — | — |
| Průtok vody | — | — | — | — | — |
| Rozměry | — | — | — | — | — |
| Bezpečnostní úroveň | — | — | — | — | — |
| Minimální průtok | — | — | — | — | — |
| Doporučený počet osob | — | — | — | — | — |
| Předfiltrace | — | — | — | — | — |
| Náhradní díly jsou součástí balení | — | — | — | — | — |
| Preis | 765,98€ | 1.086,56€ | 1.830,79€ | 743,08€ | 857,58€ |
Häufig gestellte Fragen zu PURION 2000 OTC
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

