AIRPURION 90 aktivní Basic
Dostupné skladem
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Shrnutí produktu
Shrnutí produktu
Rozsah dodávky
Rozsah dodávky
O Purionu
O Purionu
PURION GmbH – Vyrobeno v Německu od roku 2006
Společnost PURION GmbH od roku 2006 vyvíjí a vyrábí v Německu vysoce kvalitní UV-C dezinfekční zařízení. Firma je symbolem dlouhé životnosti, efektivní techniky a spolehlivé úpravy vody na nejvyšší úrovni.
Jako oficiální distribuční partner nabízí UV Concept nejen přístup k osvědčeným systémům PURION, ale také odborné poradenství, individuální návrh a osobní podporu – od výběru až po uvedení do provozu.
Dostupné úrovně monitorování pro tento produkt
Naše UV-C systémy nabízejí různé úrovně monitorování, které jsou přizpůsobeny každému individuálnímu požadavku.
S monitorováním životnosti
- Automatické měření doby chodu UV-C lampy
- LED indikátory stavu a předpoplachů (zelená/žlutá/červená)
- Snadné použití bez ručního počítání
AIRPURION active je UV-C dezinfekční zařízení pro dezinfekci vzduchu a povrchů. Toto zařízení není přímým zářičem a může být provozováno i v přítomnosti osob ve stejném prostoru. Velmi tichá ventilace zajišťuje, že vzduch je veden kolem UV-C lampy. Ten je přitom dezinfikován UV-C světlem - UV-C záření rozkládá DNA spojení mikrobů, virů a bakterií. Díky konstantnímu proudění vzduchu toto zařízení není závislé na externí cirkulaci vzduchu. Současně toto zařízení pracuje díky zvolenému vzduchovému filmu podstatně efektivněji než přímé dezinfekční zařízení. UV-C lampa a ventilátor jsou umístěny v uzavřeném hliníkovém profilu, stejně jako elektronika.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | AIRPURION aktivní 90 W |
| Gewicht | 6 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10 000 h |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 90 W |
| Absicherung | 10 A |
| Desinfektionsgrad 88% | cca 75 m³ objem prostoru |
| Desinfektionsgrad 80% | cca 150 m³ objem prostoru, při stálém provozu až cca 550 m³ |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 1000 x 105 x 105 |
Zajímavé příspěvky o AIRPURION 90 aktivní Basic
Průvodce: UVC dezinfekce vzduchu – funkce, výhody a systémy
UVC dezinfekce vzduchu účinně snižuje množství choroboplodných zárodků v interiérech – zcela bez chemie. Ať už s otevřeným zářičem nebo aktivním ventilačním systémem: Zajišťuje čistý vzduch v místnosti a výrazně zvyšuje ochranu zdraví.
Číst více
Často kladené otázky o AIRPURION 90 aktivní Basic
Zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy týkající se našeho produktu.

